В Україні можуть розглянути можливість проектування в судах сучасних холів у форматі “open space”

25.02.2019 Комментариев нет

В Україні можуть розглянути можливість проектування в судах сучасних холів у форматі “open space”

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо проектування судів (ДБН В.2.2-26-2010 “Суди”). Відтак планується вивчити доцільність проектування в цих установах публічного простору (холів, вестибюлів, вхідної групи тощо) у форматі “open space”.

 

“Сьогодні на формат відкритого простору без стін та перегородок, так званий “open space”, переходять більшість державних та інших адміністративних установ. І це правильно, адже так вони стають відкритішими і прозорішими у своїй діяльності для людей. Публічний простір судів теж може таким бути. Наразі ми плануємо вивчити міжнародний досвід, де і як це вже працює у світі”, — написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

 

Він також підкреслив необхідність впровадження в будівлях та приміщеннях судів обов’язкового безбар’єрного доступу для всіх груп маломобільного населення, у тому числі, людей з інвалідністю, а також створення належних умов для відвідувачів з маленькими дітьми — передбачення спеціальних дитячих кімнат або ігрових зон (так званих “baby room”).

 

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Прес-служба Лева Парцхаладзе

 

Теги :