Україна та Південна Корея мають зосередитися на спільному розвитку проектів з відновлюваної енергетики та енергоефективності

27.11.2018 Комментариев нет

Україна та Південна Корея мають зосередитися на спільному розвитку проектів з відновлюваної енергетики та енергоефективності

Можливі шляхи співпраці українського та корейського бізнесу у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці розглянули учасники Енергетичного форуму «Україна – Корея», ініційованого Посольством Республіки Корея в Україні.

Захід став логічним продовженням візиту української делегації на чолі із Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим до Республіки Корея весною цього року.

Південна Корея також тримає курс на зменшення енергозалежності. Тому обмін досвідом та знаннями, впровадження інновацій та спільних проектів є взаємовигідними для обох країн.

Зокрема, Південна Корея має значний досвід у сфері виробництва енергії із сміття. Це саме та сфера, колосальний потенціал якої розкриває Україна.

«Так, Держенергоефективності спільно з експертами КМДА, НКРЕКП, компаніями «Suez» і «Veolia» напрацювали концепцію стимулювання енергетичної утилізації сміття в Україні, яку буде покладено в основу відповідного законопроекту», — повідомив С.Савчук.

Також перспективними для обох країн є спільні проекти:

відновлюваної енергетики;
встановлення електроакумулюючих систем, «smart grids»;
виробництво обладнання для генерації «чистої» енергії.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю