«Марафон: енергоефективна та безпечна громада»: Другий семінар у рамках проекту відбувся у Новій Боровій

24.09.2018 Комментариев нет

«Марафон: енергоефективна та безпечна громада»: Другий семінар у рамках проекту відбувся у Новій Боровій

21 вересня у Новій Боровій Житомирської області відбувся другий семінар у рамках проекту Асоціації ОТГ «Марафон: енергоефективна та безпечна громада».

Учасники заходу обговорили особливості фінансування та «дорожню карту» впровадження вдалих енергоефективних проектів в ОТГ, ЕСКО-механізм, а також сучасні технології термомодернізації будівель.

Окрім того, було презентовано успішні проекти у сфері безпеки, впроваджені у Новоборівській ОТГ. Голова громади Григорій Рудюк поділився з учасниками семінару практичними порадами та інструментами, які допомагали у реалізації ініціатив спрямованих на створення більш комфортних умов життя населення.

Також відбулося засідання секторальної платформи Асоціації ОТГ «Безпека в громаді», у ході якого обговорено проект Закону України «Про муніципальні відходи». За результатами заходу буде сформовано низку пропозицій щодо цього документу.

«Ми підтримали конкурс «Безпечна громада», який організовує «Асоціація ОТГ». Він спрямований на підвищення рівня безпеки, зокрема, попередження злочинності у громадах. Сподіваємось, що керівники ОТГ активно візьмуть участь і скористаються можливостю створити безпечніше і комфортніше середовище у своїх населених пунктах. Крім того, на виїзних робочих семінарах, наші фахівці продовжать розповідати, які кроки необхідно зробити для впровадження комплексного рішення «Безпечна громада»,- коментує Микола Громов, керівник вінницького підрозділу компанії «Датагруп».

«Марафон: енергоефективна та безпечна громада» реалізовується за підтримки:Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та проекту «Реформи у сфері енергоефективності», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationa-le Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини та представниками бізнесу: компанія «ДАТАГРУП», ТОВ «Ондулін Будівельні матеріали», ТОВ «Золотой Мандарин Квадра», ТОВ  «Бауміт Україна».

hromady.org

Категории : События