Енергоефективні заходи дозволяють суттєво заощаджувати на комунальних послугах

06.11.2018 Комментариев нет

Енергоефективні заходи дозволяють суттєво заощаджувати на комунальних послугах

Одне із столичних ОСББ повністю утеплило багатоповерхівку, замінило вікна і двері. Витрати тепла стали мінімальними навіть у найхолодніші місяці року. У результаті опалення коштує для цього ОСББ — 10 грн за 1 м2, а в середньому по місту — 30 грн за 1 м2.

Впровадити усі необхідні енергоефективні заходи допомогла програма «теплих кредитів».

«Цьогоріч «теплими кредитами» скористалися рекордні 1260 ОСББ. Іншими словами, лише за кілька місяців ц.р. у програмі взяло участь стільки ж ОСББ, скільки за всі 3 попередні роки», — розповів в інтерв’ю телеканалу «Україна» Роман Марецький, директор Департаменту технічного регулювання енергоефективності Держенергоефективності.

Окрім державної, є 163 місцеві програми здешевлення «теплих кредитів», про які можна дізнатися на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

За цими програма місцева влада відшкодовує частину суми або відсотків за «теплими кредитами», взятими на енергоефективні заходи.

Які заходи можна впровадити, аби сплачувати менше за енергоресурси та жити в комфорті, дізнавайтеся із сюжету програми «Сьогодні» на телеканалі «Україна»: https://www.youtube.com/watch?v=IMFfliS_eJc.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю