Асоціація ОТГ оголосила конкурси «Безпечна громада» та «Енергоефективна громада»

05.09.2018 Комментариев нет

Асоціація ОТГ оголосила конкурси «Безпечна громада» та «Енергоефективна громада»

Чим саме держава, бізнес та міжнародні партнери можуть допомогти громадам у впровадженні енергозберігаючих заходів та підвищення рівня громадської безпеки?

З чого почати і як реалізувати проект з енергоефективності?

Які інноваційні технології для забезпечення громадської безпеки в населених пунктах є найбільш ефективними?

Цим питанням був присвячений семінар, проведений в рамках проекту Асоціації об’єднаних територіальних громад «Марафон: енергоефективна та безпечна громада».

«Сьогоднішній захід – це чергове підтвердження того, що Асоціація ОТГ ефективно працює над виконанням своїх стратегічних завдань, одне з яких – безпека в громадах. «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» – проект, який пропонує, дійсно, дієві інструменти для практичної реалізації, зокрема програм з енергоефективності», – відзначив Олексій Рябоконь, член правління Асоціації ОТГ, голова Пирятинської ОТГ.

Під час семінару також оголошено Конкурс «Безпечна громада» та «Енергоефективна громада», який спрямований на підвищення рівня безпеки, зокрема, попередження злочинності в ОТГ. Умови конкурсу за посиланням: https://hromady.org/8282-2/

«Ми підтримали конкурс «Безпечна громада», який організовує «Асоціація ОТГ». Він спрямований на підвищення рівня безпеки, зокрема, попередження злочинності у громадах. Сподіваємось, що керівники ОТГ активно візьмуть участь і скористаються можливостю створити безпечніше і комфортніше середовище у своїх населених пунктах. Крім того, на виїзних робочих семінарах, наші фахівці продовжать розповідати, які кроки необхідно зробити для впровадження комплексного рішення «Безпечна громада»,- коментує Микола Громов, керівник вінницького підрозділу компанії «Датагруп».

Марафон реалізовується за підтримки: Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та проекту «Реформи у сфері енергоефективності», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationa-le Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини та представниками бізнесу: компанія «ДАТАГРУП», ТОВ «Ондулін Будівельні матеріали», ТОВ «Золотой Мандарин Квадра».

Координатор проекту: Жанна Пацьора, тел: 0674090775,

ел.пошта:jpatsyora@hromady.org.