17 жовтня у смт. Глибоке відбудеться семінар у рамках проекту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада»

11.10.2018 Комментариев нет

17 жовтня у смт. Глибоке відбудеться семінар у рамках проекту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада»

Асоціація ОТГ реалізує проект «Марафон: енергоефективна та безпечна громада».

Його метою є визначення успішних практик та можливостей розвитку у сфері безпеки та енергоефективності громад, а також проблематики впровадження новітніх технологій в об’єднаних територіальних громадах.

У рамках проекту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» будуть зібрані кращі практики, проведені семінари в 4 областях України та конкурси «Енергоефективна громада» та «Безпечна громада».

В рамках XI Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика 2018» будуть оголошенні переможці конкурсу та розглянуті важливі питання термомодернізації муніципальних об’єктів та механізму Еско.

Марафон відбувається за підтримки: Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, проекту «Реформи у сфері енергоефективності», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини та представниками бізнесу: компанія «ДАТАГРУП», ТОВ «Ондулін Будівельні матеріали», ТОВ «Золотий Мандарин Квадра», ТОВ “Бауміт Україна».

Запрошуємо вас взяти участь в практичному семінарі, який відбудуться:

17 жовтня смт. Глибоке, Житомирська область.

Реєстраційна картка учасника можна  ЗАВАНТАЖИТИ тут