Энергоэффективность На Волині Держенергоефективності розкрило секрети утеплення ОСББ за кошти ЕСКО-інвесторів!


У м. Луцьк за ініціативи Держенергоефективності, спільно з Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні відбувся семінар із впровадження енергосервісу у житловому секторі «Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках Волинської області».

Під час заходу радник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт презентував переваги впровадження ЕСКО-механізму серед ОСББ та в бюджетному секторі.

Завдяки енергосервісу не лише школи, дитячі садочки, лікарні та інші бюджетні установи, а й багатоквартирні будинки можуть знизити споживання енергії без додаткових витрат, а за кошти інвестора.  

«Перевага енергосервісу полягає у тому, що сам інвестор безпосередньо зацікавлений у якісному впровадженні енергоефективних заходів, адже він отримає повернення інвестицій лише за умови досягнення економії енергоспоживання», - наголосив Олексій Корчміт та пояснив, що економія визначається, виходячи із базового рівня споживання енергії будинком, який розраховується як споживання за останній рік, що передував енергосервісу.

Під час семінару понад 60 представників ОСББ й розпорядників бюджетних коштів Волинської області дізналися, як правильно обрати компанію, укладати ЕСКО-договори та які заходи з енергоефективності дають найбільший ефект зі зменшення витрат за комунальні послуги.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю