Вопросы энергоэффективности Нова інноваційна теплоелектростанція на біомасі на Хмельниччині – приклад успішного інвестування у проекти із заміщення газу

Нова інноваційна теплоелектростанція на біомасі на Хмельниччині – приклад успішного інвестування у проекти із заміщення газу

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности Держенергоефективності разом із експертами працює над удосконаленням законодавства у сфері енергосервісу

Держенергоефективності разом із експертами працює над удосконаленням законодавства у сфері енергосервісу

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности Держенергоефективності та «Веолія Україна» обговорили можливості співпраці щодо стимулювання використання сміття для виробництва енергії!

Держенергоефективності та «Веолія Україна» обговорили можливості співпраці щодо стимулювання використання сміття для виробництва енергії!

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности Виробляючи енергію із сміття, Україна може заощадити до 1 млрд м3 газу у рік, а також вирішити проблему сміттєзвалищ!

Виробляючи енергію із сміття, Україна може заощадити до 1 млрд м3 газу у рік, а також вирішити проблему сміттєзвалищ!

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности Держенергоефективності та Інститут відновлюваної енергетики НАН України визначили шляхи майбутньої співпраці!

Держенергоефективності та Інститут відновлюваної енергетики НАН України визначили шляхи майбутньої співпраці!

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности Сергій Савчук: Разом із португальськими партнерами сфокусуємося на впровадженні «зелених» проектів!

Сергій Савчук: Разом із португальськими партнерами сфокусуємося на впровадженні «зелених» проектів!

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности У 2 рази зменшено рахунки за опалення Київським ОСББ

У 2 рази зменшено рахунки за опалення Київським ОСББ

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности Держенергоефективності продовжує роз’яснювальну роботу у регіонах щодо переваг «теплих кредитів» та ЕСКО для утеплення будинків!

Держенергоефективності продовжує роз’яснювальну роботу у регіонах щодо переваг «теплих кредитів» та ЕСКО для утеплення будинків!

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности ЕСКО-компанії об’єднуються у профільну асоціацію!

ЕСКО-компанії об’єднуються у профільну асоціацію!

Читать дальше →

Вопросы энергоэффективности Держенергоефективності разом із експертами розглядає шляхи підтримки вирощування енергокультур для заміщення газу!

Держенергоефективності разом із експертами розглядає шляхи підтримки вирощування енергокультур для заміщення газу!

Читать дальше →